November 17

Temetés: Dobozi Ferencné Szendrei Éva Erzsébet katolikus asszonytestvérünk 58 éves korában ment el közülünk. Temetése november 18-án, hétfőn 15 órakor lesz az Újvárosi Református temetőben. A Forrás énekkar aktív tagja volt éveken keresztül.
Perselypénzünk november 10-én:                                              38.660, – Ft
Szolgálattevő november 24-én:                                 Nt. Hánka Levente
*Az időközi tisztségviselő választás előkészítését a 2017-ben kijelölt Választási Bizottság tagjai végzik: P. Szabó Zoltán elnök, Szentgyörgyi Gergely és Hánka Levente lelkipásztor. (Filippi 2,2; 1 Thessz.5,15) Gyülekezetünk presbitériuma november 6-i presbitergyűlésén az időközi tisztségviselő választásra az alábbi listát fogadta el: gondnoknak jelölt Bertókné Lipők Brigitta presbiter. Gondnok-helyettes: dr. Süli Nikoletta presbiter. Presbiter: Tóth Tibort. Pótpresbiterek: dr. Balla Csaba, Bangó Beatrix, Papp Ágnes, Cseh Tamás, Jákó Patrik, Szabó Géza. *Időközi tisztségviselői választás december 8-án, vasárnap lesz a délelőtti Istentiszteleten.

* Szociális és mentálhigiéniás segítségnyújtás: ügyfélfogadás minden csütörtökön 9 órától 12 óráig a Lelkészi Hivatalban. Érdeklődni Kökény Klára kapcsolattartónál lehet.

* Kálvin Kiadó kiadványai megérkeztek: 2020-as Bibliaolvasó kalauz, Vezérfonal, Falinaptár, Képes Kálvin Kalendárium. Átvehető, megvásárolható a Lelkészi Hivatalban

*A mai vasárnap Ifjúsági Istentisztelet. Iskolánk 5. évfolyamos tanulói gyülekezetünk vendégei és a Nagykőrösi Református Gimnázium diákjai és intézményi lelkésze Nt. Sipos Péter, aki az igei szolgálatot végzi.

* „Főzős vasárnapot” szervezünk december 15-én, vasárnap a délelőtti Istentisztelet keretében. Főzünk, és az Istentiszteletet követően együtt ebédelünk. Aki szeretne részt venni az asztalközösségben, kérjük jelezze a Lelkészi Hivatalban és a szervezőknél.

* Az Istentiszteletek a Facebookon élő adásban megtekinthetők.