Hírlevél február 19

Emlékharang: Emlékharang szólt február 18-án 10 órakor Gál Józsefné Nagy Mária 10 éve elhunyt emlékére.Emlékezik rá: leánya Marika, unokája Marietta, dédunokái Simon, Titusz és Filip és keresztfia István.

Temetés: Lakos Istvánné Ács Éva Ilona 93 éves korában elhunyt asszonytestvérünk temetése február 18-án volt az Öregtemetőben.

Vasárnapi persely február 12-én                                    63.880, – Ft  

Szolgál február 26-án:                                         Nt. Hánka Levente

*Egyházfenntartói járulékaink éves díja: Presbiteri: 25.000, – Ft; Aktív dolgozók: 18.000, – Ft; Nyugdíjas, diák: 9.000, – Ft; valamint Adományaikat és Céladományaikat is a K&H Bank:10403129-49575157-50491000 számú számlaszámra lehet utalni. Kérjük, hogy a közleménybe írják bele a nevet, címet és a befizetés célját.

* A Gyülekezeti Házban harmónium cserére van szükség, erre hirdetünk adakozást. Adakozni utalással, vagy a Lelkészi Hivatalban lehet.

* A Bibliaórák minden kedden délelőtt 10 órától az Ifjúsági teremben.

* Gyülekezetünkben elkezdődött a Tanúim Lesztek program. Minden kedden 18 órától május végéig tart. Ősszel tervezzük újra indítani, rendszeresíteni ezt az alkalmat gyülekezetünkben.

*A Konfirmációs órák: Az első csoport szerdán 13:30-tól (7. órában) az iskola 3-as tantermében. A második csoport hétfőn, illetve pénteken szintén 7. órában az Ifiteremben.

* Ifi közösség következő alkalma március 4-én 15 órától az Ifjúsági teremben.

* Lecke – Böjti Zenés Áhítatot tart március 18-án, szombaton 17:00 órakor a Rockforrás együttes a Gyülekezeti Házban.

* Jegyes oktatások február 25-én, március 4-én és március 11-én, szombaton 15 órától a Gyülekezeti Házban.

* Nyugdíjas Szeretetkör következő alkalma február 22-én 10 órától az Ifjúsági tetemben.

* A ceglédi hölgyek szervezett mammográfiás emlőszűrése 2023. január – március között esedékes. A településen állandó bejelentett lakcímmel rendelkező, 45-65 év közötti asszonyok, akik utolsó mammográfiás vizsgálata óta eltelt két év, névre szóló meghívólevelet kapnak, amelyben szerepel, hogy mikor és hova várják őket vizsgálatra.

* Ifjúsági napra hív a Cegléd-Újvárosi gyülekezet, konfirmandus és középiskolás korú fiatalt március 5-én, a vasárnapi istentiszteletre és azt követően fél 12-kor induló ifinapra. „Hűség” címmel. Közös ebédre is várnak minden résztvevőt!

* Adó 1%-ok felajánlásának lehetősége:

HILD TEMPLOM ALAP Alapítvány: Adószám: 19176901-2-13

CEGLÉDI REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLÁÉRT Alapítvány: Adószáma: 19185590-1-13

REFORMÁTUS EGYHÁZ. Technikai száma: 0066

KÖSZÖNJÜK!

* Intro kurzus első alkalma február 19-én vasárnap 16 órától lesz a Gyülekezeti Házban.

*Vasárnapi iskola munkatársi csoport megbeszélése holnap 20-án hétfőn 17 órakor.

*Török János Református Középiskola Jótékonysági Iskolabált rendez február 24-én pénteken 17:30-tól, az Imregi Rendezvényházban. Jegyek az iskolában elővételben kaphatók.

* Jövőhéten vasárnap Böjt első vasárnapi Úrvacsorás Istentisztelet. * Madách Imre-200 kiállítás tárlatvezetése február 24-én pénteken délután 16 órakor, és március 3-án pénteken délután 15 órakor lesz itt a Gyülekezeti Házban. Ezt az alkalmat gyülekezeti tagjaink és családjaik részére rendezi meg Juhász István.